Umów się na wizytę telefonicznie +48 81 710 83 77, kom. 605 584 384 lub online
zdrowe zębyprotetykaortodoncjaimplantywybielanie zębów
Implanty, korony, mosty, licówki!
Zdrowe zęby, Piękny uśmiech to Prima-Dent

Wyposażenie

W gabinecie Prima-Dent Centrum Stomatologii staramy się, aby jakość wykonywanych przez nas usług była na najwyższym poziomie, dlatego też przeprowadzamy zabiegi wykorzystując najnowocześniejsze światowe technologie stomatologiczne.

Nieustannie śledzimy najnowsze trendy i zaopatrujemy gabinet w najnowocześniejszy sprzęt, aby leczyć naszych Pacjentów komfortowo i bezpiecznie.

1.unity-stomatologiczne1. Najnowocześniejsze unity stomatologiczne

Do dyspozycji naszych Pacjentów mamy najnowszej generacji unity stomatologiczne firmy Anthos.

Unity są kompleksowo wyposażone, aby praca na nich była szybsza i przyjemniejsza dla pacjenta.

2. Mikroskop oraz systemy endodontyczne

Mikroskop pozwala nam dostrzec szczegóły niewidoczne podczas tradycyjnego leczenia endodontycznego.

Nasza praktyka dysponuje najnowszej generacji mikroskopem stomatologicznym niemieckiej firmy Kaps

3. Mikrosilniki chirurgiczne i implantologiczne

EMS Endo Master – zintegrowany z endometrem mikrosilnik endodontyczny do opracowywania mechanicznego kanałów z użyciem narzędzi NiTi.

Piezon Master EMS – System Endo oraz Re-endo umożliwiają one ultradźwiękowe opracowywanie kanałów Jest to urządzenie niezastąpione w powtórnym leczeniu kanałowym.

Implantmed – Najnowszy silnik implantologiczny firmy W&H ( jego wiertła ulegają wewnętrznemu chłodzeniu roztworem soli fizjologicznej) dzięki temu zabiegi implantologiczne oraz ekstrakcje chirurgiczne nie wiążą się z powikłanym gojeniem oraz są praktycznie bezbolesne.

4. Radiografia cyfrowa
W Prima-Dent stawiamy na nowoczesność ale i wygodę oraz zadowolenie naszych pacjentów. Radiologia cyfrowa pozwala przede wszystkim na redukcję dawek promieniowania do minimum. Jej przewagą nad radiologią analogową jest to, że obraz można dowolnie zmienić (np. powiększyć, wyostrzyć, zrobić pozytyw i negatyw, zmienić kontrast ). Pozwala to na niezwykle precyzjną diagnostkę.

5. Kamera wewnątrzustna
Lusterko dentystyczne nie zawsze pozwala lekarzowi dokładnie sprawdzić stan zębów. W takiej sytuacji do dzieła wkracza kamera wewnątrzustna – jest pomocna jest zarówno w diagnostyce, jak i np. w skomplikowanym leczeniu kanałowym. Wykorzystuje się ją także zamiast rentgena – jest to jeden z lepszych sposobów wykrywania ubytków, tworzących się na powierzchniach stycznych (między zębami).

Ponad to pacjent na monitorze może na bieżąco obserwować pracę stomatologa. Po zakończeniu wizyty dostaje wydruk ze zdjęciem zębów, co pozwala porównać ich stan przy następnych wizytach.

6. Lupy zabiegowe
W czasach szybkiego rozwoju stomatologii, przy wzroście wymagań i oczekiwań pacjentów, stosowanie systemów powiększających stało się niemal konieczne.
Specjalistyczne lupy pozwalają na niezwykle dokładne widzenie pola zabiegu, a co za tym idzie bardziej precyzyjną pracę naszych lekarzy.

7. Piaskarki EMS
Piaskowanie to zabieg polegający na usunięciu z powierzchni zębów osadów i powierzchniowych przebarwień np. po kawie, herbacie czy papierosach.
Przy pomocy piaskarki stomatolog kieruje na powierzchnię zębów strumień specjalnego piasku stomatologicznego pod dużym ciśnieniem. Piaskowanie najczęściej stanowi uzupełnienie skalingu zębów, ale może także stanowić oddzielny zabieg.

PRIMA-DENT Centrum Stomatologii - Gabinet Stomatologiczny
23-210 Kraśnik ul. Niepodległości 11 A/B
Umów się na wizytę telefonicznie +48 81 710 83 77, kom. 605 584 384 lub online
Top